12 km

Open masculin / Férfi nyílt kategória / Open men

1. Tams Viorel
2. Sára Péter
3. Paul Hundrubechean
4. Máier András
5. Cioc Raul
6. Kovács Szabolcs
7. Bobis Josif
8. Seres Tibor
9. Csiszér Zsombor
10. Gál Szabolcs
11. Stoica Lucian
12. Bobis Grigore
13. Vezentan Laurentiu
14. Zöldi Botond
15. Neag Sorin
16. Incze László
17. Varga Zoltán
18. Gorbea Cristian
19. Becica David
20. Fábián Károly
21. Marossy József
22. Fábián Csaba
23. Csuka Tamás
24. Novák Csaba
25. Luca Marius
26. Láposi Norbert
27. Neagu Andrei
28. Szabó Zoltán
29. Fórika István
30. Mezdrea Adrian
31. Damó Kálmán
32. Papp Mihály
33. Kelemen Csongor
34. Hota Stelian
35. Kocsis Sándor
36. Katona Zsolt
37. Puskás István
38. Ciulei Liviu
39. Sajgó Zsolt
40. Incze Áron
41. Stoica Filip
42. Kiss Attila
43. Muresan Dorin Claudiu
44. Józsa Tibor
45. Kovács István
46. Ferenczi Zalán
47. Sorin Pastor
48. Klósz Péter
49. Sorin Botos
50. Vasiu Nicolae
51. Fancsali László
52. Salamon Csongor
53. Menyhárt Ferenc
54. Luca Ovidiu
55. Osváth Zsolt Lehel
56. Hashi Mohammed
57. Baciu Laurentiu
58. Vlad Titu
59. Végh Géza
60. Rusz János
61. Csatlós Károly
62. Tatár Attila
63. Pethe Attila
64. Moldován László
65. Barna Ioan
66. Hota Valentin
67. Moldovan Manuel
68. Vasiu Cristian
69. Buda Ovidiu
70. Farr László
71. Abdullah Salah
72. Parajdi Csaba
73. Kiss Zoltán
74. Tavaszi Ferencz
75. Albert Attila
76. Pap József
77. Rami Mosa
78. Said Ikssam
Open feminin / nők nyílt verseny / Open women
1. Herman Maria
2. Fazakas Bíborka
3. Bartos Krisztina
4. Albert Katalin
5. Feurdean Mihaela
6. Benő Kinga
7. Andrada Campean
8. Balázs Márta
9. Magyaros Réka
10. Tudoran Andra
11. Vasiu Catalina
12. Moldovan Monica
13. Radu Éva
14. Albu Mirela
15. Adorján Réka
16. Petric Alina
17. Mátyus Katalin
18. Marinescu Iulia
19. Radu Gloria
20. Niculeanu Stela
21. Kajtár Klára
22. Kádár Lilla
23. Béres Kinga
24. Vadadi Tekla
25. Cioca Laura
26. Bloj Ruxandra
27. Csapó Cerasela
28. Adorján Zsuzsa
29. Farr Annamária
30. Kiss Mária Réka
31. Tokos Jolán

Cursa „Fair play” futás

Femei/Nők

1. Cocan Diana
2. Baciu Irina
3. Terpea Claudia
4. Neag Martina
5. Ghica Mihaela
6. Avram Ada
7. Szőcs Timea
8. Lurtz Teodora
9. Giurca Kinga
10. Orosz Bettina

Masculin/Férfi

1. Kádár Zoltán
2. Suciu Calin
3. Terpea Marius
4. Nagy Adorjáni Norbert
5. Ricz Roland
6. Szabó Csongor
7. Vargancsik Álmos
8. Terpea Emilian
9. Böjthe Norbert

Premiantii la categoria copii si juniori
A gyerek és junior kategória díjazottjai

Cursa de 1 km-es táv:

Cei nascuiti in 2006 sau dupa
A 2006-ban születtek és annál kisebbek:

Fete/Lányok:
1. Alesia Crăciun
2. Anca Crăciun
3. Anca Jacobu

Baieti/Fiúk:
1. Bogdan Baciu
2. Kapulan Nimród
3. Jakab Apor

2004-2005:

Fete/Lányok:
1. Iulia Mărginean
2. Andrea Albu
3. Dénes Bianka

Baieti/Fiúk:
1. Balázs Norbert
2. Ianis Todoran
3. Ştefan Oroian

2002-2003:

Fete/Lányok:
1. Cătălina Vasiu
2. Ştefania Veber
3. Silvia Obrejan

Baieti/Fiúk:
1. Cristian Gorbea
2. Andrei Bunuş
3. Lőrincz Norbert

Cursa de 2 km-es táv:

Cei nascuti intre 2000-2001-ben születtek:

Fete/Lányok:
1. Daiana Budişan
2. Andra Todoran
3. Balázs Szilvia

Baieti/Fiúk:
1. Borbély Roland
2. Andrei Ciobanu
3. Balogh Gergely

Trackback address for this post::

https://mszaszalbert.blog.hu/api/trackback/id/tr587466970

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

No feedback.