peste 320 de concurenti din judetele din Transilvania 

Copii 2002-2004 :

  fete:

  1. Nagy Mihaela       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Toth Dora           Gimn."Dacia" Tg.Mures
  3. Bobletec Sara      Gimn."Dacia" Tg.Mures

   baieti

  1. Csala Robert        LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Domokos Sandor   LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Jakab Apor           Gradinita nr.16 Tg.Mures

   Copii  2000-2001 :

   Fete

  1. Bartha Brigitta     LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Molnar Anna         "Unirea" Tg.Mures
  3. Balla Andrea         Sc.gen nr.1 Ludus

   baieti

  1. Torok David        LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Zibileanu Daniel   LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Szabo Norbert    Master Ski&Bike Club

    Copii 1998-1999 

   fete

  1. Balan Cristina         CSS Medias
  2. Oprea Denisa         LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Szabo Henrietta     Gimn."Romulus Guga" Tg.Mures

   baieti

  1. Domokos Tamas       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  2. Bucur Sebastian       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Moldovan Rares        LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures

 Juniori 1996-1997  :

   fete

  1. Spaniol Maria             Sc.gen nr.1 Ludus
  2. Sportocean Claudia     CSS Medias
  3. Gyeresi Ibolya           Gimn."L.Rebreanu" Tg.Mures

  baieti

  1. Popescu Rares          CSS Medias
  2. Kakasi Endre            Gimn."Serafin Duicu" Tg.Mures
  3. Szocs Zoltan           Gimn."F.Schiller" Tg.Mures

 Juniori 1992-1995:

  fete

  1. Moldovan Reka       Bolyai Frakas Marosvasarhely
  2. Panisiu Ioana         LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures
  3. Blasa Andrea                  Tg.Mures

  baieti

  1. Moldovan Silviu        CSS Tg.Mures
  2. Gherasim Bogdan      CSS Ludus
  3. Kelbezan Robert       LPS "Szasz Adalbert" Tg.Mures

Tineret 6 km pana la 30 ani:

 fete

  1. Gyurka Zsuzsa        
  2. Biris Iulia               CSS Muresul Tg.Mures
  3. Chelaru Adelina       UMF Tg.Mures

   Baieti

  1. Tamas Viorel           Ludus
  2. Veres Zsolt             Tg.Mures
  3. Erps Gil                   Tg.Mures

 Seniori  6 km  peste 30 ani:

 fete

  1. Blenchea Manuela     Tg.Mures       
  2. Lászlo Noemi              Cluj
  3. Kulcsar Annamaria     Sovata

  baieti

  1. Stan Emil                Ludus
  2. Mircea Otto            Tg.Mures
  3. Marc Daniel             Tg.Mures
  4. Szasz Attila            Master Ski&BIke Club
  5. Szabo Zoltan          Master Ski&BIke Club
  6. Kozmos Lajos          Sovata
  7. Mircea Robert         Robike

Trackback address for this post::

https://mszaszalbert.blog.hu/api/trackback/id/tr414315680

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

No feedback.